O nás

odvaha, velkorysost, cit a láska

Vznik naší firmy

Továrna na nábytek a.s. je tradiční český výrobce se specializací na přesnou nábytkovou výrobu a zvláštní exteriérové konstrukce. ARA továrna na nábytek a.s. je pokračovatelem ARA Kolín spol. s.r.o., dohromady máme více jak dvacetiletou historii.

Zahradní dřevěný nábytek z masivu - Praha | Ara Kolín

Současnost

Současná činnost je rozdělena do čtyř základních směrů:

ARA

RESIDENTIAL

Ruční výroba nábytku tradičními postupy při použití moderních materiálů. 

ARA

COMMERCIAL

Jedná se převážně o strojovou výrobu nábytku. 

ARA

WOOD

Velkoobchod s exotickým dřevem a speciálními konstrukcemi z něj.

ARA

PRODUCTS

Mimořádné nábytkové objekty, nábytek a řada jednotlivých dalších úloh – ARA OBJECTS, ARA BATH, ARA DOOR, ARA SOFTUB atd.

voděodolné materiály Ara wood

Kvalita Ara

Jsme racionální a racionalita je jiná u ARA RESIDENTIAL a ARA COMMERCIAL. U prvního je akcent na kvalitu, u druhého na cenu a termín dodání. Způsob výroby se liší, ale oba způsoby důsledně stojí na technické přípravě. Jsme technici, a proto každý případ, detail, úkol je promýšlen individuálně, kreslíme v AUTOCAD, kalkulujeme v SQL tabulkách atd. Výsledkem je řada ocenění za design, ale i množství našich realizací bylo oceněno cenou za architekturu.

Technická příprava, přesné měření, nezbytná výrobní dokumentace, dopracovaný kvalitní detail. To spočívá především ve způsobu sesazení nábytku a napojení ke stavebním konstrukcím. Je to přesná výroba, tedy malé tolerance a čisté detaily. Dodržení technologických postupů ve výrobě = dlouhá fyzická životnost.

Směřování společnosti

ZÁKAZNÍK, PRACOVNÍCI, DODAVATELÉ, OKOLÍ, VZTAHY, POLITIKA A CÍLE

Principiálně se jedná o nedělitelný celek. Na prvním místě tohoto celku je kvalitní, profesionální a v širokém kontextu myslící pracovník.
Pouze takový dokáže přinést prospěch zákazníkovi, tím svému podniku a následně díky prospěchu a prosperitě podniku s citem pro vyšší princip spolupracovat se svými dodavateli a být přínosem pro své okolí ve všech směrech. Na prvním místě je vždy princip chápaný v širším měřítku, na druhém místě jednotlivé úkony a produkty. Pouze na základě principů lze vytvářet dlouhodobé hodnoty, pouze na základě dlouhodobých hodnot lze zajistit opravdový, a ne pomyslný prospěch celé společnosti. Cíle nezaměňovat za prostředky. Kultivovanost prostředí nezaměňovat za osobní prospěch. Napsané vyžaduje tvrdost, odvahu, velkorysost, cit, lásku, pokoru a boží pomoc.

Jiří Bezouška
Ředitel

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Kontaktujte nás

Získejte vysoce kvalitní cedrové dřevo a řezivo na míru. Kontaktujte nás a my vám rádi vyhotovíme cenovou nabídku.